Sértődések, szakítások és ráindulások: tarka lehet a Dunántúl déli része

Sorozatunk negyedik részében a Dunántúl déli részébe látogatunk el.

Ezzel a góllal egyenlített a magyar válogatott Írországban - videó

Megvan a hatodik! Ellentmondást nem tűrő játékkal győzött a Győr a BL-döntőben

Amilyen drámai volt az elődöntő, olyan magabiztos lett az aranyhoz vezető utolsó lépés.
2024-06-02 20:09:40

2024-06-02 20:07:12

Megvan a Győr ellenfele, 32 év után lesz német csapat a BL-döntőben

A Bietigheim fennállása legnagyobb sikerét érte el a kézilabda Bajnokok Ligájában.
2024-06-01 20:07:58

Cristiano Ronaldo zokogott csapata drámai veresége után - videó

A csapata az Al-Nasszr 1-1 után tizenegyesekkel kikapott legnagyobb hazai riválisától, a bajnok Al-Hilaltól a szaúdi kupa döntőjében.
2024-06-01 09:09:40

Kezdeni fog a BL-döntőben a Real Madrid sérülésből felépült sztárja

Carlo Ancelotti megerősítette, hogy visszatér a csapat alapembere.
2024-05-31 20:09:38

Drámai videó: úgy fújta el az orkán a repülőgépet, mintha papírból lenne

A Reuters által közzétett videón látható, amint az American Airlines egyik Boeing 737-800-as repülőgépét kedden Texas viharok sújtotta térségében, a Dallas Fort Worth repülőtér kifutópályáján fújja el szél.
2024-05-31 12:07:57

Vizsgálja az MLSZ, hogyan nyert pont 42 góllal az U14-es csapat, amikor épp ennyi kellett a bajnoki címhez

A Kerekegyháza 43-1-re nyert a bajnokság utolsó meccsén, így gólarányával éppen felülmúlta a párhuzamosan futó meccsen 1-0-ra nyerő Miklósi GYFE-t.
2024-05-30 23:07:44

2024-05-30 23:07:38

Szexuális zaklatás, becsületsértés, súlyos vádak: így ért véget Szilágyi Liliána drámai története

Elképesztő fordulatok következtek be azóta, hogy a korábbi úszónő 2021-ben bántalmazással vádolta meg a saját apját.
2024-05-29 12:09:46

Őrületes fordulatok után drámai tizenegyespárbaj döntött a Bundesliga osztályozóján

Emlékezetes meccsen dőlt el, hogy melyik csapat szerepelhet a német élvonalban a következő szezonban.
2024-05-28 00:06:41

Rafael Nadal drámai meccsen esett ki a Roland Garroson

Az utolsó profi idényét töltő spanyol teniszlegendát állva tapsolták meg a szurkolók.
2024-05-27 20:08:57

Szijjártó Péter: Szekszárdra számíthatunk

A június 9-i választásnak a béke a tétje.
2024-05-23 19:08:54

Unai Simón lett a hős, tizenegyesekkel bukták a nagy aranyesélyt Modricék

Nagy csata, óriási feszültség, és végül drámai fordulat a tizenegyespárbajban az NL-döntőben.
2023-06-19 00:07:31

Völgyi Péter: Büszke vagyok a csapatunkra

A DVTK női kosárlabda csapata újabb győzelmet szerzett az Euroliga alapszakaszában.
2023-12-06 22:08:41

A nagyszájú Bognár György csapata Diósgyőrben is felsült - videó

Hiába vezetett a Paks már a második percben, a hazai szurkolótábor szinte belehajszolta a győzelembe a DVTK-t.
2024-03-16 18:09:35

Felborult egy mikrobusz Szekszárd közelében

Az oldalára borult egy mikrobusz a 6-os főúton, Szekszárd közelében. A balesetben egy ember sérült meg.
2023-06-05 13:07:42

Megszólalt a kirúgott fideszes polgármester: "Én vagyok Szekszárd polgármestere és a jövő évi választásokig az is maradok"

Csütörtökön eltávolították posztjáról Szekszárd fideszes polgármesterét. Ács Rezső tevékenységével kapcsolatban összeférhetetlenséget állapított meg a képviselő-testület.
2023-05-25 15:07:21

Európai kupatrófeát érhet a rekorder Leverkusen 52. veretlen meccse

A Leverkusen sztárja bízik benne, hogy az Atalanta elleni El-döntőben nem lesz drámai végjáték.
2024-05-22 11:09:51

Drámai meccsen folytatódott a Chelsea lejtmenete

Hiába állt fel 0-2-ről a londoni csapat.
2024-04-28 00:06:49

Neuer szánalmas hibája fordulatot hozott a bírók által elcsalt meccsen

A hibáit beismerő játékvezetők is főszereplők voltak a drámai BL-elődöntőben. A londoni döntőben a Dortmund és a Real Madrid csap össze.
2024-05-09 05:07:14

Tömegverekedés volt a Honvéd-Haladás meccsen - videó

A szombathelyi csapat a hajrában nyerte meg a kispesti meccset egy tizenegyessel.
2023-08-28 23:33:07

2023-08-29 01:17:57

Drámai meccsen ért véget Novak Djokovic nagy sorozata

Először kapott ki fiatal ellenfelétől a szerb.
2023-11-15 09:11:08

Szalai Attila csapata drámai meccsen döntött klubrekordot

A magyar válogatott védő ezúttal sem jutott szóhoz.
2023-10-07 22:09:49

Drámai meccsen kapott ki az egy hete még első helyen álló londoni csapat a Premier League-ben

El is úszhat a remény a bajnoki címre.
2023-11-11 16:10:49

Drámai meccsen tartotta életben feljutási álmait a magyar női hokiválogatott a világbajnokságon

Álomszerűen kezdődött, de rémálomszerűen végződött a meccs.
2024-04-26 23:06:43

Európa-liga: őrület, újabb Leverkusen-csoda a 97. percben!

Drámai meccsen dőlt meg egy legendás rekord, kialakult az El-döntő párosítása.
2024-05-09 23:07:18

Gusztustalanul ünnepelt a drámai FA-kupa-siker után az angol kiscsapat edzője - videó

A másodosztályú Coventry City őrült meccsen jutott elődöntőbe.
2024-03-17 09:09:20

Drámai fordulatok döntöttek Diósgyőrben, a Fradi meccsén

Az eltiltott Dejan Sztankovics nélkül játszott a Fradi.
2024-04-03 22:10:14

Itt van a drámai gól, amivel a magyar válogatott kijutott az Európa-bajnokságra! - videó

Marco Rossi csapata a 97. percben biztosította be a kijutást a bolgárok elleni meccsen.
2023-11-16 21:08:51

Hihetetlen fordulatot és drámai végjátékot hozott a Bayern-Real BL-elődöntő

Az első meccsen semmi nem dőlt el, mindkét csapat kapott egy-egy tizenegyest.
2024-04-30 23:06:41

A magyar válogatott alapembere ismét kezdő volt a Premier League-ben

Kerkez csapata drámai meccsen nyert, a Chelsea emberelőnyben sem tudott nyerni.
2024-03-30 19:08:39

Elképesztő magyar hokicsoda: történelmi győzelemmel jutott fel az elit-vb-re a magyar válogatott

Drámai meccsen győzték le a mezőny legerősebb csapatának tartott Szlovéniát a hősiesen küzdő magyar hokisok.
2024-05-04 22:07:18

Éjszakába nyúló, drámai meccsen esett ki a magyar tehetség

Az O'Sullivan elleni sikerért szép nyereménnyel búcsúzott a magyar sznúkeres.
2024-04-12 09:10:28

2024-04-12 09:10:21

Folytatódik a bolgár-magyar Eb-selejtező bohózata, kúszott a WC-ig a poklot átélő legendás focista

Drámai meccsen kapott ki az Újpest, Kerkez Milosék bravúrja, győzött a Real Madrid.
2023-11-12 08:10:01

Drámai meccset nyert a Juventus, élre állt az olasz bajnokságban

A torinói csapat sztárjától két gólt is elvettek a meccsen, majd a 96. percben jött a dráma.
2023-10-28 23:07:14

Az utolsó percekben jött a drámai fordulat az MTK meccsén - videó

Mindkét csapat folytatta négy mérkőzés óta tartó sorozatát, aminek igazán az egyik együttesnél sem örülhetnek.
2024-04-14 17:09:00

Szoboszlai kezdett az év meccsén, drámai végjátékot hozott a Liverpool-City rangadó

Liverpool Manchester City Premier League Szoboszlai Dominik
2024-03-10 19:08:51

Kerkez-kapufa, a magyar válogatott focista csapata drámai meccsen lepte meg a Manchester Unitedet

Hiába vezetett kétszer is a Bournemouth, Bruno Fernandes megmentette a manchesteri sztárcsapatot.
2024-04-13 21:07:54

Dráma Szekszárdon: nem hajlandó megválni posztjától a polgármester ? videó

Bár Szekszárd városának közgyűlése megállapította a polgármester összeférhetetlenségét, Ács Rezső nem kíván megválni a posztjától, s már ügyvédhez is fordult annak érdekében, hogy szembe szálljon a közgyűlés döntésével. Egyes beszámolók szerint a város már több mint harmincmilliárd forinttól esett el.
2023-05-31 01:05:49

2023-05-31 01:06:53

Szoboszlai gólpasszt adott a Liverpool meccsén - videó

A csapat utolsó felkészülési meccsén is kezdő volt.
2023-08-07 23:09:43

Megsérült a Fradi egyik legjobb focistája

A válogatottja meccsén le is kellett cserélni.
2023-09-09 16:27:51

Eldőlt, hogy Szoboszlai kezd-e az év legfontosabb meccsén

A Liverpoolt irányító Jürgen Klopp utolsó bajnoki meccsén küzd meg legnagyobb riválisával, Pep Guardiolával.
2024-03-10 16:07:55

Bizarr gólt kapott az Inter, majd a 95. percben jött az elképesztő fordulat - videó

Drámai végjátékot hozott az Udinese elleni bajnoki.
2024-04-08 23:07:19

A Fradi elleni gólt szerző focista most egy meccsen kétszer csavart gólt szögletből

A szerb Luka Adzics korábban a Fradi elleni Konferencia-liga-meccsen is megcsillogtatta képességeit.
2024-03-12 19:09:03

Folytatódik a feröeri focicsoda: a KÍ Klaksvík már benn van a csoportkörben

A feröeri csapat drámai meccset játszott a svéd BK Häcken otthonában.
2023-08-03 05:02:06

2023-08-03 06:43:24

Elképesztő: emberhátrányban kellett játszania a Barcelonának a vécére rohanó tinisztárja miatt

A fiatal focista miatt bajba kerülhetett volna Xavi együttese a Porto elleni BL-meccsen.
2023-10-05 19:59:46

Egyetlen meccsen kapott ki a junior kéziválogatott a vébén, a döntőben

A magyar férfi junior kézilabda-válogatott ezüstérmet szerzett a világbajnokságon, miután Németországtól 30-23-ra kikapott a döntőben. Mindkét együttes százszázalékos mérleggel jutott a fináléba, amelyre vasárnap reggel elkeltek az utolsó belépőjegyek is, így telt ház, 8200 néző várta a csapatokat. A magyarok támadásban tudatosan lassították a játékot, türelmesen kézilabdáztak, az első húsz percben kiegyenlített küzdelem folyt a pályán. Ezután ellépett a házigazda, időt kért inkább Sótonyi László szövetségi kapitány, de ez sem segített feljavítani a gyengélkedő támadójátékot. A németek a szüne...
2023-07-02 20:08:11

A világ egyik legjobb teniszezője zsinórban harmadik meccsét veszítette el

Alexander Zverev döntő játszmában legyőzte Carlos Alcarazt az ATP-világbajnokság csoportkörének első meccsén. Az első szettet a spanyol játékos nyerte rövidítés után, majd a második játszmában azonnal brékelni tudott Zverev és magabiztosan egyenlített ki. Jöhetett a mindent eldöntő szett, amiben a német jobban kezdett, 2:2 után elvette ellenfele adogatását és ezt kihasználva újra hozta a játszmát, egyben a meccset is behúzta. Alcaraz pocsék formában van, október 11-én Grigor Dimitrov ejtette ki sanghaji tenisztorna negyeddöntőjében, majd Párizsban Roman Safiullin ellen szettet sem nyert. Érdek...
2023-11-14 00:07:14

Ketten meghaltak, többen megsérültek egy súlyos balesetben az M9-esen

Ketten meghaltak, amikor három személygépkocsi összeütközött szerdán az M9-es autóúton Szekszárd közelében, az utat teljes szélességében lezárták
2023-11-08 19:06:43

Fotókon a horrorbaleset: ketten meghaltak egy hármas karambolban Szekszárdnál

Ketten meghaltak, amikor három személygépkocsi összeütközött szerdán az M9-es autóúton Szekszárd közelében. Az utat teljes szélességében lezárták
2023-11-09 09:06:02

2023-11-09 09:05:56

A győzelmet elkótyavetyélte, a második helyet így is átvette a Fehérvár

A ZTE a 86. percben egyenlített, de a Vidi így is megelőzte a másfél hónapja nyeretlen Paksot.
2024-04-21 19:08:32

2024-04-21 19:07:11

A drámai nap után országot váltott az Ázsia Expressz - fotók

A drámai videó után országot váltott az Ázsia Expressz
2024-04-17 10:11:44

Elemezték Katalin hercegné drámai bejelentését a rákbetegségéről, itt vannak a megrázó részletek

Szakértő elemezte Katalin hercegné drámai bejelentését, itt vannak a részletek
2024-03-23 11:10:12

A Fradi egyik ellenfele már Ekl-döntős, a kiejtője pedig ma csatlakozhat hozzá

A Fiorentina a végjátékban egyenlített Belgiumban.
2024-05-09 09:09:21

Kategoriak:

tegnap, 2 napja, 3 napja, 4 napja, 5 napja, 6 napja

Legkeresettebbek

•   www   •   multiapro   •   apro hirdetesek   •   aproka1   •   advertise   •   dubaj   •   ors   •   slash   •   marka   •   al ain   •   wmn   •   ingyenhirdetes   •   fold napja 2024   •   talpra magyarok   •   "ing   •   kádak   •   esten   •   akc   •   marina city   •   b rös   •   tatar gyorgy   •   diosgyor   •   seoul   •   natcon   •   a hangok   •   eric roberts   •   akgggarmi   •   elmar wepper   •   szaz   •   wass albert   •   ket nap az elet   •   pain hustlers   •   tatabanya   •   post malone   •   pepper x   •   f1 mexico   •   ademola lookman   •   redirected   •   Evita   •   bundang   •   stat   •   gran turismo   •   bill walton   •   bayern arsenal   •   1947   •   haarp   •   travis kelce   •   dior   •   aaa   •   superapro

TOP keresesek

•   állás munka   •   ingatlan   •   honlap szerkesztés   •   honlap szerkesztő   •   ingyen zene   •   ingyen játékok   •   weboldal készítés   •   apróhirdetés   •   facebook   •   ingyen hirdetés   •   ingyen apróhirdetés   •   vacsoracsata   •   térkép   •   youtube   •   olcsó weboldal   •   magyarország   •   honlap olcsón   •   budapest   •   ingyen   •   szótár

Most keresik

•   ma lenne 71 eves esterhazy peter konyvtara melto helyet kap   •   moderna vaccine highly effective in teens   •   iceland view from above as eruption fears loom   •   a huszik kozoltek jemenben folytathatnak tanulmanyaikat a felfuggesztett amerikai diakok 2   •   scholz heads to china as ukraine war taiwan tensions loom large 2   •   izraeli raketavedelmi rendszert kapott az egyik magyar kormanygep 3   •   meghallgattak majd lesoportek az asztalrol a bizottsagi ulesen karsai daniel kereset video   •   mar lehet szavazni az ev fajara   •   minari star becomes first korean to win acting oscar   •   elkepeszto indokkal tiltottak be a bibliat tobb amerikai iskolaban   •   atlagosak a samsung galaxy s20 fe kamerai   •   szentkiralyi alexandra nem marad kormanyszovivo   •   bharat biotech 78 szazalekos vedelmet ad az indiai vedooltas a delta varians ellen is mukodik 2   •   feladta magat a jozsefvarosi lovoldozo   •   hajdu peter capak elol menekult a nyaralasan   •   TeherTaxiVkerólet062 06139977   •   israel hopeful of hamas deal to release hostages in coming days   •   magyarorszag nem tamogatja az europai klimavedelmi javaslatcsomagot   •   ez a falu a magyar pokol maga rabszolgatartas uzsora halal helyszini riport csernelybol ahol egy 14 eves fiu gyilkolt meg egy idos nenit   •   egyre jobban fogyhatnak az osszehajthato es feltekerheto mobilok   •   korrupcios botrany az ep ben nem a kaili ugy volt az elso   •   vakcinagyar nyitasarol is targyalt orban izraelben   •   energetikai_tanstvny   •   gulyas gergely laza polos kepet tett ki talalgatjak hol lehet foto   •   meghalt apjuk mellett jatszottak a gyerekek azt hittek alszik   •   miert eri meg a fradinak hogy bl bevetelei egyotedet rebrovra koltse   •   ujraindul a gemenci erdei vasut a hetvegen   •   a nemet cegorias magyar csoporttal dolgozik a digitalis katona megvalositasan   •   elhunyt david dushman az auschwitzi koncentracios tabor utolso elo felszabaditoja 3   •   joe biden kormanya megtette az elso gesztust kubanak   •   mar vizsgaljak hogy mitol fordulhatott keresztbe a hajo a szuezi csatornaban   •   sittszállítás.html   •   menj a blaha lujza terre osztogassal gulyast alekosz folyamatosan beszologatott varsanyi rekanak   •   varga mihaly folyamatosan erkeznek a korabban blokkolt unios forrasok 2   •   edzojet is meglepte az uj magyar kozonsegkedvenc   •   ismet az operahazra szegezodtek a tekintetek de nem az tortent mint amit vartak   •   kerry takes to the world stage before blinken   •   76 yo dad drowns trying to save daughter   •   erdemes bitcoint venni a hetvegi megcsuszas utan   •   tobb mint 10 even keresztul zaklatta szexualisan nevelt es a ver szerinti lanyait valamint a fiait   •   megvan mi okozta palotai zsolt halalat   •   eldurvult a vita agyonlottek egy penztarost a maszkviseles miatt fajulhattak el az indulatok   •   rogan ujra megnosult orbannak tovabbra sincs megtakaritasa hadhazy 5 millios adomanyt kapott   •   aram nelkul maradt eszak mexiko a nagy hideg miatt   •   elon musk dicsekszik a twitterrel a felhasznalok millioi viszont nem erik el   •   istenes bence a tanarok helyzeterol siralmas konkretan nem ertem hogy ok a gyakorlatban hogy elik tul a honapokat   •   ervenytelen taj szam eseten is jar az oltas es a favipiravir   •   sylvester oromoni nigerians demand justice over dowen college death 2   •   diákbérlet   •   tiz eve eloszor nem az illiberalisok nyertek egy lengyelorszagi orszagos valasztast